5 971 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58294 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Croma, 9-3X, Signum, 9-3, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |