4 842 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OLA2341 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Signum, Croma |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |