6 512 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53922 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 765 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Camry, ES, Aurion |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |