7 671 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SU2091 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 675 мм |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Tribeca |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 489 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |