7 538 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67720 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 340 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Outback, Legacy |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |