5 020 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53464 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 639 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |