3 269 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58189A |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 669 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Partner, Xsara, Berlingo, 306, Ion, C-Zero |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |