3 012 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PE2267 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 544 мм |
| Конструктивні особливості | Без розширювального бачка |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Expert, Partner, Berlingo, C4, 308, 407, RCZ, 406, Xsara Picasso, 307, DS5, C5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |