3 031 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63502 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Partner, Xsara, 206, Berlingo, C4, 308, Xsara Picasso, 307 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 544 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |