3 710 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50437 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
| Довжина ядра радіатора | 554 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo, C4, 308, 407, RCZ, 406, Xsara Picasso, C2, 307, 207, DS5, C5, 1007 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |