6 330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 734922 |
| Виробник | Valeo |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 461 мм |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 451 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |