4 172 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61390 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 790 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Jumper, Ducato |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |