6 806 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FTA2399 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Конструктивні особливості | Без розширювального бачка |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Jumper, Ducato |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |