3 721 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50435 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 407, C5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |