4 280 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 636014 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Peugeot, Opel, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Expert, Partner, 508, Berlingo, 408, C4, Jumpy, 308, Grandland / Grandland X, Traveller , Combo, Grand C4 Spacetourer, Grandland X, C5 Aircross, Proace City |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |