4 203 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63744A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 206, C4, Xsara Picasso, 307 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 549 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |