2 690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40002189 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 545 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |