| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37002305 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Combo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 393 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |