3 891 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58333 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primastar, Vivaro, Trafic |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |