4 161 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58203 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 649 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-3X, 9-3, Signum, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 403 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |