5 330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67352 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cefiro, Maxima, Nissan Maxima |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 692 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |