5 242 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53387 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera, Almera |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |