6 980 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62801 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 609 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |