6 253 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 636033 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | ASX, 4008, Lancer |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |