6 342 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002403 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |