7 442 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50557 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 682 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |