8 092 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55320 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 668 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 466 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |