2 172 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81002001 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Nexia |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |