2 573 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81002075 |
| Виробник | Van Wezel |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 458 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |