1 822 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RTA2476 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 479 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Logan, Largus, Sandero |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |