5 442 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65517 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 535 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал | Мідь |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 460, 440, 480 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |