3 791 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BW2096 |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 552 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, 5, 7-Series, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |