7 963 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 735472 |
| Виробник | Valeo |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 475 мм |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | A7, Q5, A6, Q3, A4, A5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |