7 803 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53719 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | A7, Q5, A6, A4, A5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |