3 739 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 56127 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, Passat, Superb |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |