4 091 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53425 |
| Виробник | NRF |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 647 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | TT, Jetta, Scirocco, Altea, A3, Toledo, Golf, Superb, Eos, Touran, Beetle, Octavia, Yeti, Caddy, Leon, Passat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |