| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400046 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 190 мм |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, H-1 / Starex, H-1 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |