| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31123210001 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | FR-V, Civic |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |