| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3015300 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Citroen, Mazda, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C3, Fusion, Fiesta, 206, 1007, 307, C2, Nemo, Xsara |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |