| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3039000 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 161 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Transit Courier, B-Max, Transit |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |