593 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9827 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 339 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 299 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |