| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1457429791 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Orion, Escort |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |