| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1302L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy, S-Max, Mondeo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |