468 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7123210012 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, V70, S-Max, Mondeo, V40, S60, C30, S80, C70, Kuga, Focus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |