| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E464L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 339 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |