| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K795 |
| Виробник | MFilter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 389 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7, Cayenne |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |