452 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50013286 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |