619 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C19552 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 186 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Caddy, Polo, Lupo, Cordoba |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |