| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6394 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 155 мм |
| Зовнішній діаметр | 203 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Seat, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Alto, Fiorino, ALTO, 128, A 112, 127P |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |