| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2496 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |